Truckecopower garantuje optimální spotřebu a výkon

Jak toho dosáhneme?

1. Vyladěním chodu motoru dle provozních podmínek (Optimalizace palivové mapy)
2. Školením řidičů profesionálními lektory ekonomické jízdy
3. Monitoringem pohybu vozidel s využitím jízdního stylu řidiče
4. Kontrolou a vyčištěním katalyzátoru SCR a filtru DPF (FAP)

Truckecopower – jsme česká společnost, která poskytuje svoje služby již od roku 2003.
Mezi naše klienty patří firmy tuzemské i zahraniční nákladní a kamionové dopravy, autobusové dopravy a rozvážkové společnosti. Spokojené klienty máme rovněž v řadách členů sdružení ČESMAD ČR a SK, ve Sdružení komunálních služeb a dopravních podniků měst a obcí. Specialitou jsou firmy provozující nakladače, dozery, traktor-bagry, a autojeřáby, kde dosahujeme úspor PHM i ve výši 15% stávajících nákladů.

Doménou našich služeb jsou letité zkušenosti v oboru optimalizace chodu motoru (palivové mapy) za účelem snížení spotřeby paliva. Naše úprava umožňuje řidiči během jízdy – v závislosti na typu motoru, objemu a výkonové variantě – snížit stávající průměrné otáčky motoru cca o 150-250ot/min. Zvýšení točivého momentu v nižších otáčkách přináší efekt ve snížení spotřeby při zvýšení dynamiky jízdy, jizdu na vyšší rychlostní stupeň a zpravidla i zvýšení průměrné rychlosti jízdy.
Pomocí vyladění motorů vozidel na podmínky jejich provozu, proškolením řidičů ve správném využití technických možností vozidel a vyhodnocením jízdního stylu řidičů vhodnou telematikou GARANTUJEME snížení spotřeby PHM vozidel ve výši 5%. Běžně dosahujeme úspory ve výši 8-12%, což má zásadní vliv na ekonomiku provozu vozového parku.

Nedílnou součástí v hledání úspor je rovněž revize a čištění katalyzátoru SCR a filtru DPF/FAP. Preventivní kontrolou a vyčištěním předcházíme vysoké spotřebě při časté nucené regeneraci a snížení výkonu díky neprůchodnosti výfukového systému. Kvalifikovaný odhad negativního dopadu ucpaného filtru je 5-8% nárůstu spotřeby. Zanedbáním těchto součástí se člověk zároveň vystavuje riziku přechodu vozu do nouzového režimu a s tím spojeného zásahu servisu, což zvláště v zahraničí znamená nemalou investici.

A co můžeme pro snížení provozních nákladů udělat společně ?

Zavolejte nám a domluvme si schůzku. Vyhodnotime společně vhodnost vašeho vozového parku pro úpravu, úroveň spotřeby PHM vzhledem k provozu vozidel a znalostí a dovedností řídičů a navrhneme řešení. Až po vyhodnocení vlivu úpravy zkušebního vzorku vozidel a školení řidičů se rozhodnete o dalším postupu. V roce 2018 jsme našim zákazníkům ušetřili PHM v hodnotě 41mil Kč.
Uvedený TEST našich dovedností nabízíme ZDARMA.

Na spolupráci se těší tým TRUCKECOPOWER
www.truckecopower.cz www.facebook.com/truckecopowercz tel: 774 765 365

TOPlist